23 Nisan 2020

Sıradışı tasarımı ve üstün özellikleriyle karşımıza çıkan ve gaming laptop konseptinde tercih edilen Casper Excalibur oyun bilgisayarına yeni özellikler eklendiği duyuruldu. Mayıs ayında en son eklenen özelliklerle piyasaya çıkması beklenen cihaz hakkında yeni gelişmeleri sizin için derledik.

Özellikle G770 modelinin RGB klavyesi, sınırsız renk deneyimi ve her konfigürasyona uygun olması sınırsız oyun deneyimi vaat ediyor. Performansın sınırlarını zorlayan G900 ve diğer serilerden de çok memnun kaldık. Evet, şimdi hangi yeni özellikler eklendi, ne zaman bu tasarıma kavuşacağız, fiyat-performans ilişkisi nasıl inceleyelim…

Casper Excalibur Laptop Tasarımı ve Özellikleri

Tasarımcılara ve oyun tutkunlarına özel olarak üretilen belki de dünyada ilk ve tek oyun laptopu Casper’a aittir. Excalibur reklamlarına hepimiz aşinayız. Gerçekte, nedir bu Excalibur?

G770, G900 ve yeni çıkan bilgisayarı G780 ile 4 boyutun bile üzerinde, sanalın gerçeğe dönüştüğü bir alemde yer alacaksınız.

Oyuncular, tasarımcılar ve mimarlar gibi performans arayanlar için özel olarak tasarlanan Excalibur G780, ailenin ve serinin en geniş ekranlı üyesi oldu. Mayıs’a sayılı günler kaldığı için heyecanlıyız. Çok yakında en son sürüm mağazalarda yerini alacak…

Dizüstü bilgisayar dünyasında sınırları en çok zorlayan marka hep Casper oluyor. Yeni Excalibur oyun bilgisayarı ile bu yıl da çok konuşulacak. Biz de Telefon Sepeti ekibi olarak, teknoloji ve yeni cihazlar dünyasındaki bu son gelişmeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. İşte yeni eklenen özellikler ve fiyat detayları sizlerle…

Excalibur Cihaz Fiyatları Nasıl?

Oyun laptopu olarak tasarlanan bu müthiş cihazların ortalama piyasa fiyatı 5,000 TL diyebiliriz.

G770 Modelinde fiyat aralığı 5,400 TL ila 9,036 TL arasında değişiyor.

Buna göre; en ucuz model 5,400 TL. 9. Nesil Intel Cote i5 9300H işlemciye sahip. 15.6″ ekran, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD donanımına sahip.

9,000 TL değerindeki modelde işlemci i7’ye yükseliyor. NVIDIA GeForce GTX 3GB, 32 GB DDR4 RAM ve 1 TB HDD + 500GB SSD kapasiteye sahip.

Öyle sanıyoruz ki, Mayıs’ta gelecek olan Excalibur G770’in bir üst versiyonunda fiyatlar bu aralıkta olacaktır. Özet olarak eğer sizin hayatınızda oyuna büyük bir yer varsa, Casper Excalibur modellerinden herhangi biriyle mutlaka tatmin olacaksınız. Cebinizden bir 5 – 10 bin TL çıkarmayı göze alırsanız, memnun kalacağınızın garantisini veriyor.

Yeni Eklenen Özelliklerle Bambaşka Bir Oyun Deneyimi!

Mayıs ayında sevenleriyle buluşmaya hazırlanan en son sürüm Excalibur oyun laptopu, yeni tasarımıyla büyüleyecek! Daha önce G770 ve G900 modellerini gördük. Son model Excalibur G780 oldu. Intel 10. Nesil işlemciye sahip bu cihaza RGB klavye, yeni ekran kartı ve renk seçenekleri eklendi.

Benzersiz bir oyun deneyimi arayanlara son teknolojilerini katan ve yüzlerce konfigürasyon seçeneği getiren Casper, her bakımdan bu işin uzmanı. Mayıs ayında piyasaya çıkacak olan yeni G780, 17″ ekranı, ince çerçeveli yapısı, 240 Hz teknolojisiyle şimdiye dek oynadığımız oyunları da kullandığımız cihazları da unutturacak.

En belirgin özellikleri maksimum performans veren üst düzey gerçeklik algısı ve kesintisiz bir akış olacak. G900 modelinde ise NVIDIA ekran kartları ve farklı seçenekler yer alıyor. Ayrıca bir önceki seri G780 de RTX ekran kartı, ince tasarımı ve 144Hz ekranıyla bizi şaşırtmıştı…

Ekran kartı, işlemci ve RAM gibi donanımların seçeneklerini arttıran Excalibur G770, her bütçeye uygun olarak tasarlandı. Farklı opsiyonlara sahip güncellenen modellere Casper’ın resmi internet sitesinden ulaşabiliriz.

Related Tags

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X
%d blogcu bunu beğendi: