26 Nisan 2020

Sosyal medya kullanan kişileri iki parçaya ayıran, bazılarının net olarak olumsuz, bazılarının da olumlu olarak seçtiği dizi Aşk 101 gençlik dizisidir. Listemizin ilk sırasında yerini alıyor. Listemizde ikinci sırada bulunan dizi ise Chris Hemsworth diğer bir deyişle Marvel dünyasında varlık gösteren Thor‘unun başrol olarak yer aldığı Extraction. Netflix Türkiye’de bugün içerisinde oluşturduğumuz listemizdeki içerikler sizlerle.

Aşk 101
Netflix’te daha yeni olan Türk yapımı bu dizi, tamamen birbirinden farklı olan öğrencilerini konu ediniyor ve tam da gençlik dizisi türünün içeriklerini yansıtıyor. Bu dizi, yayına alınmadan öncesinde de sosyal medya üzerinden olumlu veya olumsuz tepkiler almıştı. Fakat bu tepkilerin ardından dizi, en fazla izlenen içeriklerden biri olmayı başardı.

Extraction
Netflix platformunun yine yeni içeriklerden olan Extraction, Netflix Türkiye’de bugün içerisinde kendisini listemizin ikinci sırasında görüyoruz. Aksiyon türünü yansıtan bu film, zengin bir adam ve oğlunun, bir uyuşturucu baronu tarafından kaçırılıp esir tutulmasıyla başlamakta ve bu çocuğu kurtarmak adına Chris Hemsworth‘ün canlandırdığı paralı asker rolü ile görevlendiriliyor. Hemsworth’ün rol aldığı bu aksiyon filminin listemize ikinci sıradan giriş yapmış olması şaşırtıcı değil demek mümkündür.

Too Hot To Handle
Yine bir yeni içerik ve Netflix Orijinal içeriği olan bu dizi, Netflix Türkiye’de bugünün listemize girmeyi başaran üçüncü içeriği olmayı başardı. içerikleri içerisinde. +18 sınırı bulunan bu dizinin konusu, 100 bin dolar değerinde olan bir ödül için organize edilen bir yarışmayı anlatıyor. Farklı farklı yerlerden gelen ve bir ada içinde bir toplanan genç bireyler bu ödül için kıyasıya yarışıyor.

La Casa De Papel
4. sezon bölümlerinin izleyenler ile buluşturulmasıyla beraber listemizde bugün 4. sırada yer alan La Casa De Papel, bol aksiyon ve macera içeren sahneleri ile izleyenleri büyülüyor. Ülkemizde de oldukça fazla izleyicisi olan bu dizi, IMDB’den de 8,5 puan değerinde bir başarı elde ediyor.

After Life
Netflix dizileri içerisinde ülkemizde de büyük zevkle izlenen bir diğer dizi olan After Life’ın 2. sezon bölümleri geçen günler itibariyle yayınlandı. Dizi yeni bölümleri izleyicilere sunmasıyla beraber, Netflix Türkiye bugün listemizde kendisine yer bulmaktadır. Dizinin konusu eşini kaybetmiş olan bir gazetecinin, bu durumu kabul etmekte zorlanmasını ve yeni bir benliğe bürünmesini anlatıyor.

Prison Break
Yakın dönem içerisinde Netflix’teki yerini alan ve listeme de giriş yapmayı başaran dizi, en çok izlenen içerikler arasında da yerini alıyor. Hapisten kaçma öyküsü ile başlayan bu dizi, ülkemizde de en çok izlenen yabancı diziler arasında yerini alıyor. Dizinin IMDB puanı da 8,3 miktarına yükselmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X
%d blogcu bunu beğendi: